תמונת אווירה

מה זה שיווק דיגיטלי?

למה כדאי לכם לדאוג לשיווק דיגיטלי איכותי לעסק, ולמה חשוב שתהיה לו נוכחות טובה ברשת?

בגלל שההשתקפות הדיגיטלית של העסק שלכם היא "כרטיס הביקור" שלכם ו"הפנים" של העסק שלכם. וגם בגלל שדיגיטל זה מה שהולך עכשיו, וכל העולם כבר עובר לשם. וגם בגלל ששיווק דיגיטלי מתאים בדיוק לעסקים קטנים ובינוניים: הוא זול, ממוקד מאוד, יעיל וניתן למדידה ולניתוח.

העסק שלכם קיים בעולם ה"אמיתי". יש לכם חנות, או משרד, או שאתם מגיעים בעצמכם עד הלקוח ומספקים לו את השירות או הסחורה שלכם. אבל במקביל לעולם האמיתי, קיים גם העולם הדיגיטלי.

העולם הדיגיטלי שהתפתח בשנים האחרונות הוא כמו "מראה" שרואים בה את העולם האמיתי. קיימים בו אנשים, מקומות, אירועים, ארגונים, חברות ועסקים. היתרון של העולם הדיגיטלי (יחסית לעולם האמיתי) הוא שבתוכו אפשר מאוד בקלות ובמהירות לעבור, למצוא, לראות, להכיר, לקבל המלצות ומידע ולתקשר. הכל פתוח, מיידי ונגיש.

היום יותר ויותר אנשים אוספים מידע באמצעים דיגיטליים ולכן הייצוג הדיגיטלי של העסק שלכם משפיע מאוד על הצורה שבה הוא נתפס. עסק עם ייצוג דיגיטלי מרשים נתפס כחדשני, ועסק עם ייצוג דל ולא מרשים (או ללא ייצוג בכלל) נתפס כמיושן.

נוכחות דיגיטלית לעסק מורכבת משלושה יסודות עיקריים:

אתר אינטרנט – האתר הוא ה"פנים" הדיגיטליות של העסק וכרטיס הביקור העיקרי שלו. אתר אינטרנט מאפשר חופש רב לגבי מה שאתם רוצים להציג, והוא כלי חשוב במשיכת לקוחות חדשים שזקוקים לעסק כמו שלכם. אתר אינטרנט מעביר ללקוחות, יותר טוב מכל נכס דיגיטלי אחר, את רוח העסק שלכם ומתקשר להם את מה שמיוחד בו. לאתר אינטרנט צריך להתייחס כאל נכס שיווקי לטווח הארוך, לקדם אותו במנועי החיפוש ולשמור אותו עדכני. ברגע שתרצו לעשות פרסום באינטרנט (PPC), תוכלו להפנות לקוחות פוטנציאליים לאתר שלכם, או ליצור בתוך האתר "דף נחיתה" שיווקי ספציפי שאליו הלקוחות האלה יגיעו. אתר חייב להיות בנוי בצורה שבה יהיה קל לעדכן אותו ולחדש אותו בכל פעם שיש צורך.

רשתות חברתיות – כי כולם מזמן כבר שם. הרשתות החברתיות מאפשרות לאנשים לבקש ולקבל בקלות המלצות לגבי העסק שלכם מאנשים אמיתיים כמוהם, ויותר מזה- מחברים שהם מכירים וסומכים עליהם.

אינדקסים עסקיים, אפליקציות מפות וניווט – כדי לעזור ללקוחות להגיע אליכם בפעם הראשונה אתם צריכים להופיע באפליקציות המפות והניווט הרלוונטיות. בנוסף, אנשים רבים משתמשים באפליקציות המפות השונות כדי לחפש ולמצוא עסקים בסביבה הקרובה שלהם (כמו למשל: סופרמרקט, פיצרייה, סושי, מאמן כושר, וכו'). הופעה באפליקציות האלו משפיע לטובה על דירוג האתר שלכם בגוגל.

בנוסף לשלושת היסודות העיקריים האלו, יש עוד ערוצים דיגיטליים שיכולים להיות רלוונטיים לסוגי עסקים מסוימים.

אני יכול לבנות בשביל העסק שלכם נוכחות דיגיטלית מקצועית, מרשימה ורווחית, ולתחזק אותה. צרו קשר ואשמח לעזור לכם לבנות את הנוכחות הדיגיטלית הטובה ביותר בשבילכם!

צריכים אתר מדהים או שיווק דיגיטלי שמשיג המון לקוחות? רוצים לחסוך זמן ומאמץ ופשוט לדבר?
תשאירו טלפון, אני אחזור אליכם.

צריכים אתר מדהים או שיווק דיגיטלי שמשיג המון לקוחות? רוצים לחסוך זמן ומאמץ ופשוט לדבר? תשאירו טלפון, אני אחזור אליכם.

WhatsApp me
Start WhatsApp
איך אני יכול לעזור? קבלו ייעוץ ידידותי בוואטסאפ, ללא התחייבות 😀